Çatır Çatır Aldatıldıklarını Olabilecek En Kötü Şekilde Öğrenen İnsanlardan Hepimizi Dumur Edecek 15 İtiraf

Reddit’te bir kullanıcı ‘Adatıldığınızı nasıl öğrendiniz?’ diye sordu, yüzlerce kişi yaşadıkları en korkunç anları anlattılar. Bakalım sizi en çok şaşırtan hangisi olacak… Detaylar içeriğimizde.?

Not: İçerikte kullanılan tüm görseller temsilidir. Bazı yanıtlar farklı kaynaklardan yararlanılarak netlik, akıcılık ve yerelleştirme açısından revize edilerek aktarılmıştır. 

Kaynak: https://www.reddit.com/r/AskWomen/com…

1. “Oğlum henüz altı haftalıkken zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Sorununun ne olduğunu bulamadılar ve yoğun bakıma alındı.”

“Bakteriyel pnömoni olduğu ortaya çıktı çünkü babası hamileliğim boyunca beni aldatmış ve bana klamidya bulaştırmış…”

2. “16 yaşındaki kızım bana aldatıldığımı söyledi. Karım, kızımız okulda ödevini yaparken öğretmeniyle flörtleşiyormuş.”

“Kızım bana mesajlaşmalarının ekran görüntülerini ve birlikte çekilmiş fotoğraflarını gönderdi. Zavallı çocuğum. Karım ve ben 20 yıldır evliydik, öğretmeni ise 30 yıldır…”

3. “Bana evlenme teklif etmeden bir gün önce arkadaşlarımızdan biriyle bir birliktelik yaşamış.”

“Bunu bana evlenmemizden bir ay önce söyledi. Öğrendiğim günün ertesinde düğün için çiçek seçmeyi planlıyordum ve kendimi çok üzgün hissettim. Çiçekçiden ayrıldıktan sonra düğünü iptal etmeye çalıştım ama başaramadım. 10 yıldan fazla süredir onunla birlikteydim.  Birkaç ay kendimi berbat hissettikten ve terapiye gittikten sonra nihayet kendisinden ayrıldım.’

4. “Komşumuz bana ‘Biraz sessiz olur musunuz?’ yazılı bir mesaj attı. Evde değildim ancak nişanlım evdeydi.”

“Koşarak yanına gittim ve çalışanlarından biriyle onu bastım. Tüm eşyalarımı o işteyken aldım ve bir daha ne onunla görüştüm ne de konuştum.”

5. “Ailemi geçindirebilmek için çok fazla çalışıyordum. Eşim de bu durumdan şikayetçiydi.”

“Onu bir nebze de olsun mutlu edebilmek adına eve erken döndüm ve bir sürpriz yapmak istedim. Aradığımda çok şaşırdı. Ben de mutlu olduğunu düşünmüştüm. Kapıyı açmadı. Ne olduğunu anlamak için evin balkon tarafına baktım ve bir adamın evimizden dışarıya tırmanmaya çalıştığını gördüm. Bana yalan söyledi, güya banyoda olduğu için kapıyı açamamış. Aldatıldığımı bildiğimi söyledim ama o anne olmak için çok genç olduğunu söyleyerek beni terk etti.”

6. “Tanımadığım birinden evimize bir mektup geldi. Mektupta kocam ve patronunun ilişkisi olduğu yazıyordu.”

“Başta inkar etse de ağlamaya başlayınca durumu anladım. Olaydan kısa bir süre sonra da ikisini birlikte yakaladım.”

7. “Telefon faturamız çok geldiği için en çok neyi kullandığımızı anlamak istedim. Hattını en çok SMS göndermek için kullanıyordu.”

“Nedenini anlayamadığım bir şekilde iş yerindeki bir arkadaşıyla sürekli mesajlaştığını fark ettim. Gece geç saatlere kadar çalışıyordu. Neden bilmiyorum ama (ortak bir yere gitmek o an çok mantıklı gelmişti) gece ansızın ofislerine gittim ve onları uygunsuz bir şekilde yakaladım.”

8. “Üniversiteden bir kadın arkadaşıyla çok fazla zaman geçiriyordu. Arkadaşını ben de tanıdığım için bunu hiç sorun etmemiştim.”

“Taaa ki arkadaşının iç çamaşırlarını bizim kirli sepetimizde bulana dek. Arkadaşlarıma bu durumu anlattığımda bana ‘Zaten bence en başından beri böylelerdi’ gibi tepkiler verdiler. Üzerinden uzun zaman geçse de bugün bile hala arkadaşlarımın bana sevgilimin beni aldattığını söylememesinin, gerçek aldatılmadan çok daha fazla acı verdiğini düşünüyorum.’

9. “Eski sevgilisiyle uzak mesafe ilişkisi yaşadıklarını, buluşacakları zaman fark etmiştim. Bana ayrıldıklarını söylemişti.”

“Ona benden ya da birlikte yaşadığımızdan hiç bahsetmemiş. Bir anda evsiz kaldım. Ayrıca nişanlandıklarını da bilmiyordum.”

10. “Bana o söyledi. Sanırım bunun için ona saygı duyuyorum. Bana başka bir kadınla birlikte olduğunu ve gerçekten onunla birlikte olmak istediğini söyledi. Elbette bu beni incitti ama dürüstlüğünü takdir ediyorum ve beni incitmiş olsa da ondan nefret etmiyorum.”

“Sonra onu da aldattı ve ben kendimi daha da iyi hissettim. ?”

11. “Çocuklarla yemeğe çıktığımızda ceketini çıkardı ve boynunda kocaman kırmızı bir morluk gördüm. Restoranda ya da eve döndüğümüzde olay çıkarmadım (Çocuklar yatana kadar bekledim).”

“İlk başta inkar etmeye çalıştı ama ortada kocaman bir morluk vardı… Metresi ve üç çocuğuyla birlikte yaşamak için başka bir şehre taşındı ama yine de benimle ilişki kurmak istiyordu…’

12. “Arkadaşları arayıp öğle yemeğinde buluşmak istediklerini ve bunun önemli olduğunu söylediler. Onlarla buluştum ve bana eşimin ben görevde olduğum süre boyunca beni eski sevgilisiyle aldattığını söylediler. Bana fotoğraflar gösterdiler.”

“Benim iyi bir adam olduğumu ve bunu hak etmediğimi söylemişlerdi…”

13. “Çok fazla ‘ek mesai’ yapıyordu ama ay sonunda yine de aynı parayı alıyordu.”

14. “Eski sevgilim ‘beni çok kıskanç’ olduğum için terk etti ve ayrıldıktan bir buçuk ay sonra sürekli bana arkadaşı olarak bahsettiği kadınla evlendi.”

“Aslında hiç sorun değil çünkü şu anda boşanmış ve ailesinin yanında yaşıyor. Bir çocuğu var ve hala kötü bir yerde çalışıyor. Ayrıca kendisi neredeyse 45 yaşında…”

15. “Tüm ilişkimiz boyunca hep ekranı yukarı bakacak şekilde koyduğu telefonunu ters koymaya başladığında…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir