Honor Choice Earbuds X5, uzun pil ömrü ile dikkat çekiyor

HTech, yakında Hindistan pazarı için Honor X9b akıllı telefon modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Ancak bu model yalnız gelmeyecek; yanında Honor Choice Earbuds X5 adında yeni bir kablosuz kulaklık ve Honor Choice Watch da piyasaya sürülecek. Şirket, bu ürünlerden biri olan Honor Choice Earbuds X5’in batarya ömrünü gösteren yeni bir tanıtım görseli paylaştı.

Honor’un yakında piyasaya süreceği Choice Earbuds X5 kablosuz kulaklıklar, X platformunda (eski adıyla Twitter) 35 saatlik uzun batarya ömrü vaadi ile dikkat çeken bir görselle tanıtıldı. Bu tanıtım, Honor X9b ile birlikte Hindistan’da piyasaya sürüleceği resmi olarak doğrulandıktan kısa bir süre sonra geldi. Şu anda bu kablosuz kulaklıklar, Amazon Hindistan’da da yer alıyor ve burada daha fazla özelliği doğrulanmış durumda.

Honor Choice Earbuds X5, uzun pil ömrü ile dikkat çekiyor

Honor Choice Earbuds X5, IP54 su ve toz direncine sahip olacak ve her bir kulaklık sadece 4.26 gram ağırlığında olacak. Bu model, oyun oynarken düşük gecikme modu sunacak ve iyileştirilmiş ses kalitesi için 10mm’lik hareketli bir bobine ev sahipliği yapacak. Ayrıca Bluetooth 5.3 standardını destekleyecek ve 35 desibel kadar Aktif Gürültü Engelleme (ANC) sunacak.

Çift mikrofonlu kulaklıklar, geliştirilmiş bir arama deneyimi için Çevresel Gürültü Engelleme (ENC) özelliğine sahip. Ayrıca, dokunmatik kontrolleri ve sesi ayarlamak, firmware güncellemeleri almak için Honor AI Space uygulaması ile eşleşecek. Şu anda elimizdeki bilgiler bu kadar, lansman etkinliğini 15 Şubat 2024’te takip edeceğiz, daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir