OnePlus Buds 3, 49dB ANC ve 44 saat pil ömrüyle tanıtıldı

OnePlus, Çin’de en son akıllı telefonu OnePlus Ace 3‘ü piyasaya sürdü. Telefonun yanı sıra, OnePlus’ın en yeni kulak içi kulaklıkları OnePlus Buds 3‘ü de tanıttılar. Kulaklıkların başlangıç fiyatı 499 yuan (yaklaşık 63 dolar) olarak belirlendi, ancak Ace 3 ile birlikte alındığında fiyat 399 yuan’a (yaklaşık 56 dolar) düşüyor.

OnePlus Buds 3, saplı in-ear tasarımı ve hafifliğiyle dikkat çekiyor; her bir kulaklık sadece 4.8 gram ağırlığında. Şarj kutusu yuvarlatılmış dikdörtgen bir şekle sahip ve önünde bir şarj göstergesi bulunuyor.

Ses kalitesi açısından OnePlus Buds 3, “Ultra-Net Eş Eksenli Çift Ünite” özelliğiyle öne çıkıyor. Bu sistem, 10.4 mm’lik kompozit diyaframlı bas ünitesini içeriyor. Bu yapı, ses kalitesini artırarak, net ve detaylı tizlerin yanı sıra 15Hz’e kadar uzanan derin ve dolgun baslar sunuyor. Kulaklıklar, 40kHz üzerinde yüksek frekans genişletmesiyle tiz sesleri net ve ferah bir şekilde iletiyor.

OnePlus Buds 3, 49dB ANC ve 44 saat pil ömrüyle tanıtıldı

OnePlus Buds 3, 49dB aktif gürültü iptaline sahip ve üç mikrofonlu AI çağrı gürültü azaltma sistemini kullanıyor. Sistem, çeşitli gürültü seviyelerine göre ayarlanarak, istenmeyen sesleri etkili bir şekilde azaltıyor ve arka plan gürültüsünü %99,6’ya kadar azaltabiliyor. Ayrıca, kulaklıklar LHDC 5.0 Hi-Res destekliyor ve 96kHz örnekleme hızı ve 1Mbps kablosuz iletim hızıyla yüksek kaliteli bir iletim protokolü sunuyor.

Oyuncular için OnePlus Buds 3, özel oyun ses efektleri, yeni ses alanı genişlemesi, 3D mekansal ses efektleri ve 94ms düşük gecikme ile gelişmiş bir oyun deneyimi sağlıyor. Bu özellikler, oyun içi sesleri, örneğin adımlar ve patlamalar, oyuncular için daha net ve etkileyici hale getiriyor.

Kulaklıklar, gürültü iptali kapalıyken 44 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Ayrıca hızlı şarj özelliği de bulunuyor; sadece 10 dakikalık şarj ile 7 saatlik müzik dinleme imkanı sağlıyor.

OnePlus Buds 3, ColorOS 11.0/Android 7.0 ve üzeri ile uyumlu ve Bluetooth 5.3 ile istikrarlı ve sorunsuz bir bağlantı sunuyor. Kulaklıklar ayrıca IP55 toz ve suya dayanıklılık derecesine sahip, böylece çeşitli kullanım durumları için dayanıklı bir seçenek oluşturuyor.

OnePlus Buds 3, Derin Uzay Grisi ve Güneşli Mavi olmak üzere iki renk seçeneğiyle geliyor. Kulaklıklar şu anda Çin’de ön siparişe açık ve 8 Ocak’ta raflardaki yerini alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir