Tuğçe Kazaz: Kurdu sahaya indirirseniz…

Eski manken Tuğçe Kazaz, İsrail-Filsitin çatışmasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Kazaz’ın sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Kazaz sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı;

Öyle ya da böyle Orta Doğu’da bölgesel bir savaş bu sene olmasa da 2025 taş çatlasa 2027 senesine kadar zaten gerçekleşecek. Fakat şu anda ABD bu savaşa girmeye göze alamaz. Niye göze alamaz? Pasifik’in hakimiyetini ele geçirmek noktasında Pasifik dengesinde Çin şu an Tayvan noktasında hazırlık yaparken milyarlarca dolar yığdığı Avrasya’da hala Rusya-Ukrayna Savaşı devam ederken ABD bu savaşa girmeyi göze alamaz.

‘ALLAH’IN İZNİYLE İKİ SENE SONRA MEHTER MARŞIYLA KARŞILARIZ’

Bizim için de eğer bu savaş bir ya da iki yıl ertelenirse onlar Pasifik’te yorulurken biz burada güçlenirsek Allah’ın izniyle onları iki sene sonra Mehter Marşı’yla karşılarız. Onun için şu anda bu Gazze’deki bu ateşin sönmesi bizim daha sonra yakacağımız daha büyük bir meşale açısından çok önemli.

Ama yok hala Gazze’de sivilleri bombalamaya devam ediyoruz, masumları, çocukları, bebekleri öldürmeye devam ediyoruz derlerse o zaman kendilerine uyarılarımız şudur: Kurdu sahaya indirmeyin, kurdu sahaya indirirseniz kaçacak bir ahır bulamazsınız. O zaman bırakın iki devletli çözümü bir devlet hayali bile kuramazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir